top of page

Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe www.koogikahvel.com (edaspidi Veebipood) omanik on Koogikontor OÜ
(registrikood 12713432) asukohaga Vana-Kalamaja 18.

Hinnainfo

 1. Kõik Koogikahvli veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

 2. Kui tellimuse summa ületab 65€, siis toimetame kauba Eesti piires pakiautomaati tasuta!

 3. Ostudel, mille kogusumma jääb alla 65€, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile.
  (Smartposti pakiautomaati jõuavad väiksemad esemed 5€ eest, suuremad saadame kulleriga Sulle ukse taha 10 euro eest)

 4. Koogikahvel jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi.
   

Tellimuse vormistamine

 1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

 2. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

 3. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 4. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 9.00−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 16, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval.

 5. „Tulen kaubale ise järeleˮ tarnevaliku puhul tuleb järeletuleku aeg eelnevalt kokkuleppida telefoni või meili teel.


Kohaletoimetamine
 

 1. Kaupu saadetakse Eesti piires. Väljaspoole saatmiseks võta otse ühendust info@koogikontor.ee

 2. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 30 kalendripäeva jooksul.

 3. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.


Taganemisõigus
 

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele taganeda 14 päeva jooksul.

 2. Ostetud kaup kuulub tagastamisele ainult siis, kui seda ei ole kasutatud, ehk et peab olema originaalpakendis, siltidega vms.

 3. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

 4. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see oleks lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

 5. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus tagastamisest keelduda.

 6. Kauba tagastamiseks tuleb vabas vormis esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see info@koogikontor.ee aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

 7. Kauba tagastamise kulud kannab ostja.

 8. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

 9. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, ostjalt toote eest lepingu alusel saadud tasud. Raha tagastatakse pangaülekandega pangakontole, mille pealt tehing teostati, välja arvatud juhul, kui Müüja ja Ostja lepivad kokku teisiti.

 10. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud.


Pretensiooni esitamise õigus
 

 1. Veebipoest ostetud nõude puhul peab ostja arvestama, et toodetel võib esineda kulumisjälgi ning peale ostu sooritamist pretensioonide esitamise õigus ei kehti. 

 2. Veebipoest ostetud pildipõhjade puhul peab ostja arvestama, et tooted on käsitöö ning ei pruugi olla 100% identne veebipoes kuvatud tootepildiga.

 3. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.


Vaidluste lahendamine
 

 1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@koogikontor.ee 

 2. Tarbijal õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole, kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse. Kaebust saab esitada ka veebipõhise platvormi abil: ec.europa.eu/odr

bottom of page