top of page

Privaatsustingimused

Koogikontor OÜ e-pood (edaspidi Koogikahvel) kliendiandmete töötlemise põhimõtted

Kes on klient?
Isik, kes on astunud Koogikontor OÜ-ga lepingulisesse suhtesse.

Mis on kliendiandmed?
Kliendiandmed on igasugune info, mis on Koogikontor OÜ-le oma kliendi kohta teada
(nt kliendi nimi, kontaktandmed, tehingute andmed). 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

 

Koogikahvli veebileht töötleb kliendiandmeid selleks, et täita kliendiga sõlmitud lepingut, kaitsta oma rikutud või vaidlustatud õigusi ning paremini mõista klientide ootusi ning seeläbi pakkuda kliendile sobivaid kvaliteetseid teenuseid.
 

  1. Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

  2. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

  3. Kliendiandmed on salajased. Neid ei väljastata ning neile ei võimaldata kolmandate isikute poolt ligipääsu, ilma kliendi eelneva nõusolekuta, v.a seadustes ettenähtud juhtudel.

 

Kuidas muuta oma kliendiandmeid ja taotleda nende töötlemise lõpetamist?

  1. Klient saab kogutud andmetega tutvuda oma kasutajakontole sisse logides nii "Minu konto" menüüs kui tellimuste ajaloos.

  2. Kui kliendiandmed on muutunud või muul põhjusel ebaõiged, saab klient neid muuta "Minu konto" menüüs.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Kust saab täiendavat infot kliendiandmete töötlemise kohta?
Kui soovite oma kliendiandmete töötlemise kohta põhjalikumat selgitust kirjutage e-posti aadressil koogikahvel@gmail.com

bottom of page